My title
دستبند مردانه

دستبند مردانه

دستبند مردانه یکی از اکسسوری های جالب برای مردان است. استفاده از دستبند مردانه ست و تیپ شمارا زیباتر و شیک تر میکند. همچنین علاوه بر دستبند های مچی ، ساعت های مچی هم به شیک تر شدن ست و تیپ شما کمک میکند.

دستبند مردانه

دستبند مردانه نیز مانند سایر اکسسوری ها باید با توجه به استایل که کژوال یا رسمی بودنش باید مدنظر قرار بگیرد. برای زمانی که کت و شلوار می پوشید یک استایل رسمی دارید بهتر است که از دستبندهای متالیک و فلزی استفاده کنید و زمانی که استایل کژوالی دارید به سراغ دستبندهای چرم یا کنفی بروید.

نکته قابل توجه در استفاده از دستبند های مردانه این است که نباید گشاد و آویزان باشد. بهتر است دستبندی که استفاده میکنید فیت دست شما باشد.

می توانید از دستبند مردانه و ساعت مچی در یک مچ استفاده کنید که یک حرکت جذاب تلقی می شود اگر که جنس آنها به درستی انتخاب شود. مثلا یک دستبند چرم با یک ساعت مچی اسپرت کنار هم که ترکیب رنگی مناسبی نیز داشته باشند بسیار عالی می شود.

دستبند های مچی انواع و اقسام مختلفی دارند که در مقالات قبل برای شما آن هارا توضیح خواهیم داد تا شما هم با آن ها اشنا شوید و برای خرید راحت تر انتخاب خود را انجام دهید.

اخبار مرتبط

چگونه مثل حرفه‌ای‌ها لباس بپوشیم؟